Η εταιρία μας Ελληνική, Τεχνική Εργαστηρίων Στρατάκη-Δήμου Α.Ε. (Hel-Lab-Tech SA),
ιδρύθηκε το 2002 από τους Ιωάννα Στρατάκη και Ιωάννη Δήμου, και δραστηριοποιείται κυρίως στους τομείς ποιοτικού ελέγχου τροφίμων.
Είμαστε αποκλειστικοί αντιπρόσωποι των επιχειρήσεων Brabender GmbH &Co KG and Chopin Technologies France για την Ελλάδα, την Κύπρο και την Αλβανία, ενώ παρέχουμε τεχνική υποστήριξη και τεχνογνωσία στον τομέα της ρεολογίας - αρτοποίησης.
Our company Hel-Lab-Tech SA, was established at 2002 from Ioanna Strataki and Yannis Dimou, is specialized in food quality control.
We are exclusive agents and distributors for Brabender GmbH &Co KG and Chopin Technologies France industries in Greece, Cyprus and Albania. We also provide technical assistance and expertise in rheology and bakery industry.