Finały Beach Socera - Fcs Vfl Bochum Camp
Trening Testowy Vfl Bochum U13 /U14- Testy Talentwerk
11:59
U12 Trening Testowy VFL Bochum - Talentwerk - Rocznik 2012
11:49
CZ15- IX Memoriał Ireneusza Maciasia- Fusballschule Vfl Bochum vs Iskra Kochlice -o I miejsce Finał
17:20
CZ14- IX Memoriał Ireneusza Maciasia - Fusballschule Vfl Bochum vs Miedź Legnica Mecz o III miejsce
06:45
CZ13-IX Memoriał Ireneusza Maciasia-Wywiad Skaut Piłkarski AKS SMS Łódź Sławomir Czyrski
07:19
CZ12-IX Memoriał Ireneusza Maciasia-Wywiad Piłkarza- Mistrz Cypru Mateusz Piątkowski
07:24
CZ11-IX Memoriał Ireneusza Maciasia-Wywiad Piłkarz-Trener-Komentator Sportowy Polsatu Janusz Kudyba
10:01
CZ10 - IX Memoriał Ireneusza Maciasia- Wywiad dwukrotny Król Strzelcow Ekstraklasy Marcin Robak
04:22
CZ9-IX Memoriał Ireneusza Maciasia- Wywiad Prezes DZPN Andrzej Padewski i Organizator Michel Thiry
06:06
CZ8- IX Memoriał Ireneusza Maciasia Twardogóra Fusballschule Vfl Bochum vs AP Zenit Międzybórz
21:34
CZ7-IX Memoriał Ireneusza Maciasia-Dwa mecze Fusballschule Vfl Bochum i Iskra Kochlice z Kudełkiem
24:32
CZ6- IX Memoriał Ireneusza Maciasia Twardogóra Fusballschule Vfl Bochum 2011/12 pierwsze mecze U13
20:13
CZ5-IX Memoriał Ireneusza Maciasia Twardogóra Fusballschule Vfl Bochum Licytacje WOŚP i Dekoracje
11:28
CZ4 - IX Memoriał Ireneusza Maciasia Twardogóra Fusballschule Vfl Bochum Finał B mecz o III miejsce
25:02
IX Memoriał Ireneusza Maciasia - Twardogóra mecz Fusballschule Vfl Bochum Półfinał
25:02
CZ3- IX Memoriał Ireneusza Maciasia w przerwie meczu Fusbalshule vsl Bochum wywiad Michela Thiry
14:12
CZ2- IX Memoriał Ireneusza Maciasia - Twardogóra mecz Fusballschule Vfl Bochum vs AP Syców
03:46
Wyprawa na testy do VFL Bochum - Trening przy głównym Stadionie -Castroper Strase - Pażdziernik 2023
03:28
Kewin Sobala-Mazur Bramkarz(2006) Zawodnik obozów FCS VFL Bochum na Testach w Niemczech Talenwerk
25:43
HIT Transfer Miedzynarodowego Agenta Piłkarskiego Michela Thiry Polski do Belgi-Karina Kruk -Wywiad
00:51
Piękny Gol z Pucharu Polski Kuba Szabłowski 2006 Miedź Legnica II vs Miedź Legnica III - 27.10.2023
02:48
Fragmenty II połowy U19 Polonia Stal Świdnica-Miedź Legnica Dolnośląska Liga Juniora Kuba Szabłowski
02:23
Fragmenty I połowy U19 Polonia Stal Świdnica-Miedź Legnica Dolnośląska Liga Juniora Kuba Szabłowski
24:10
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Siatkonoga - Ostatni Trening- Zakończenie
31:06
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Pytamy Trenerów - Rolowanie - Kolejny Dzień Obozowy
25:01
Lato Unieście 2023 - Leszcze z Jamna - Pierwsza rybka Mamci - Setki Rybek 🎣😄
22:21
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Catering - Paczki - Goście specjalni - Trening VFL Bochum
20:39
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 ~ Trening Strzelecki -
14:09
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Trening - Obiad - Wywiad Michel Thiry
19:14
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Turbokozak- Pokaz Frystyle Paweł Skóra - Siatkonoga
12:12
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Dzień II
16:28
FCS GKS FVL Bochum Camp 23 - Dzień I
06:51
Podsumowanie obozu-FCS GKS VFL Bochum Camp 23 oczami Autorytetu Piłkarskiego - Michel Thiry
08:26
Jak się zapisać na Vfl Bochum Camp 24 za rok …
05:56
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 Ubieramy Kadrę
08:37
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Dawid Janczyk oraz Pedro Henrique
18:53
FCS GKS VFL Bochum Camp 23 - Siatkonoga Pojedynek Gigantów Wosz vs Muller vs Wełnicki
01:16:51
Mega Agent Piłkarski MICHEL THIRY - DAWID JANCZYK Mega Talent-Co łączy Tych Dwóch Panów - Wywiad 🔝
02:20
Miedź Legnica vs Górnik Polkowice U17 - Gole - Kuba Szabłowski (2006) - Hattrick - 13.05.2023
02:20
06:59
Ślęza Wrocław vs Miedż Legnica - Komentarz Na wesoło (*_*) - Skróty I połowy meczu- Kuba Szabłowski
02:02
Górnik Zabrze vs Miedź Legnica -CLJ 19 - Kompilacja - Bramki - Kuba Szabłowski - Dublet
01:51
Miedź Legnica vs Śląsk Wrocław u 17 - Kuba Szabłowski 2006 -Fragmenty meczu
00:56
Zapraszamy serdecznie na Obóz Vfl Bochum Camp 25-30 czerwca 2023 Bolesławiec/Raciborowice
45:45
I Połowa Meczu CLJ 19 Górnik Zabrze - Miedź Legnica - 2 gole Kuba Szabłowski - 15.04.2023
02:20
Fragmenty meczu Miedź Legnica U17 vs FC Frankfurt U 17 - Gol Kuba Szabłowski 2006
33:31
Fragment I Połowy Meczu Miedź Legnica vs Karkonosze Jelenia Góra - Kuba Szabłowski 5 goli