Powered by NarviSearch ! :3

padł na murawę… DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 minucie da Węgrom

Barnabas Varga padł na murawę... dramatyczne sceny na EURO 2024!💬 Współpraca ️ landri.biznes@gmail.com 📷 INSTAGRAM - https://www.instagram.com/landriyt/

Cud na Euro 2024! Decydujący gol w 100. minucie! Mecz w cieniu koszmaru

Węgrzy wygrali 1:0 ze Szkocją w ostatnim meczu grupy A na Euro 2024. Decydujący gol padł w 100. minucie. W drugiej połowie doszło do groźnego zderzenia Barnabasa Vargi z Angusem Gunnem. Węgier bezwładnie padł na murawę i potrzebował pilnej pomocy medycznej. Węgrzy, dzięki wygranej, nadal mogą awansować do 1/8 finału z trzeciego

Dramatyczne sceny na Euro 2024. Stewardzi aż zasłonili akcję ratunkową

Jeśli pojawią się nowe informacje na temat jego stanu zdrowia, natychmiast je przekażemy" - czytamy w komunikacie. Gol na wagę zwycięstwa w 100. minucie i szansa na awans do 1/8 finału. W związku z tym sędzia doliczył aż 10 minut. Węgrzy nie poddawali się i w niemal ostatniej akcji zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa.

Przerażające sceny na Euro. Skandaliczne zachowanie służb!

Przerażające sceny na Euro. Skandaliczne zachowanie służb! Kacper Ciuksza 23.06.2024 22:47. Posłuchaj artykułu (ładuję...) Do dramatycznych scen doszło w Stuttgarcie podczas meczu Szkocja

Dramatyczne sceny na Euro. Nowe informacje ws. stanu zdrowia ... - RMF24

Dramatyczne sceny na Euro. Nowe informacje ws. stanu zdrowia węgierskiego piłkarza - RMF24.pl - Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia węgierskiego napastnika, który uległ dramatycznemu

Węgrzy rzutem na taśmę wygrali 1:0 ze Szkocją w ostatniej kolejce grupy A Euro 2024. Jednak więcej niż o wyniku będzie mówiło się o tym, co stało się w 70. minucie tego starcia, kiedy po zderzeniu ze szkockim bramkarzem na murawę bezwładnie padł Barnabas Varga.

Dramat na Euro 2024. Nowe informacje ws. węgierskiego piłkarza - MSN

Podczas Euro 2024 kibice najedli się strachu, gdy Barnabas Varga padł na murawę. Węgierska federacja przekazała, że sytuacja została opanowana. Do samego końca reprezentacja Węgier

Sceny na EURO! Gol w 100. minucie może dać awans [WIDEO] - Meczyki.pl

Sceny na EURO! Gol w 100. minucie może dać awans [WIDEO] Sceny na EURO! Gol w 100. minucie może dać awans [WIDEO] Screen z X. Reprezentacje Szkocji i Węgier potrzebowały zwycięstwa w niedzielnym meczu grupy A, aby awansować do 1/8 finału. Po golu w 100. minucie to "Madziarzy" mają szansę na grę w fazie pucharowej.

Dramatyczne obrazki w meczu Szkocja - Węgry. Piłkarz Węgier

Takich obrazków nigdy nie chcemy oglądać na boiskach. Podczas meczu Szkocja - Węgry w drugiej połowie doszło do potwornego zderzenia zawodników. Po dośrodkowani

Piłkarz padł na murawę, został przewieziony do szpitala. Dramatyczne

Podczas spotkania Stade Rennes z Villarrealem doszło do przerażającego incydentu. Matteo Gabbia stracił przytomność wskutek uderzenia w głowę. W doliczonym do drugiej połowy czasie gry Villarreal prowadził na wyjeździe ze Stade Rennes 3:2. Zwycięstwo zapewniało hiszpańskiej ekipie awans do fazy pucharowej Ligi Europy z pierwszego miejsca. Przy

DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 minucie da Węgrom AWANS?! Niemcy LEDWO na remis - LANDRI. Losowy Dołącz. MENU. ... Barnabas Varga padł na murawę... dramatyczne sceny na EURO 2024! Współpraca ️ INSTAGRAM ️ LANDRIYT ️ 0:00 | Wstęp ️ 0:45 | Niemcy remisują ze Szwajcarią w ostatnim meczu fazy grupowej! ️ 2:17 | Węgry

Padł na murawę i zaczął się trząść. Dramatyczne nagranie

Kuriozalne sceny na meczu Serwis timeslive.co.za alarmuje, że to drugi podobny przypadek w ciągu ostatnich dni. Makhehlene Makhaula z Orlando Pirates zasłabł w trakcie meczu z Hungry Lions w

Dramatyczne chwile w Ekstraklasie. Piłkarz nagle padł na murawę

Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet. Do dramatycznej sytuacji doszło w 42. minucie gry. Kamery telewizyjne uchwyciły moment, w którym Dani Ramirez nagle padł na murawę w okolicach linii środkowej bez kontaktu z rywalem. Sędzia natychmiast dostrzegł, że sytuacja jest poważna, na miejsce wezwani zostali ratownicy

Dramatyczne sceny na boisku. Padł nieprzytomny na murawę. Są nowe

Dramatyczne sceny miały miejsce w trakcie sobotniego meczu Gaziantepu z Besiktasem. Zawodnik gości - Fabrice N'Sakala - nagle upadł nieprzytomny na murawę. Zawodnik został odwieziony do

To zdjęcie obiegło cały świat. Reanimowany duński piłkarz. Nowe fakty

W sobotę na boisku w Kopenhadze rozegrały się dramatyczne sceny. Podczas spotkania Dania - Finlandia jeden z Duńczyków padł na murawę. Christian Eriksen doznał ataku serca. ... Łzy cisną się do oczu. Piłkarze nagle przerwali mecz. Niezwykły moment na Euro "Niestety". Ekspert mówi, co stanie się z Eriksenem po dramacie na Euro2020.

Dramatyczne sceny w Ekstraklasie! Piłkarz padł na murawę, od razu

W niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy między ŁKS-em Łódź i Lechem Poznań doszło do niespodziewanych wydarzeń. Pilnej pomocy medycznej potrzebował Dani Ramirez. Rywalizacja w Łodzi była szczególna dla hiszpańskiego pomocnika. W przeszłości zawodnik ŁKS-u reprezentował bowiem właśnie barwy Lecha. W 42. minucie Ramirez padł na murawę bez kontaktu z ża

Dramatyczne sceny. Wrócił do gry, chwilę później osunął się na murawę

Dramatyczne sceny. Wrócił do gry, chwilę później osunął się na murawę. Miał 30 lat ... 23:06 Gol w 10. minucie doliczonego czasu gry! Sceny w meczu o wszystko; 23:04 Oni grają dalej

Eriksen PADŁ na MURAWĘ! DRAMATYCZNE sceny na EURO! Żona na ... - YouTube

Sponsorem kanału jest BETFAN - legalny polski bukmacher. Z kodem "LANDRI600" wpisanym przy rejestracji otrzymujecie cashback do 600 zł oraz freebet 60 zł, po

padł na murawę DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 da Węgrom AWANS

padł na murawę DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 da Węgrom AWANS?! Niemcy LEDWO zremisowali!

Dramatyczne sceny na meczu Ekstraklasy. Piłkarz nagle runął na murawę

Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas meczu 29 kolejki Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em Łódź a Lechem Poznań. Pod koniec pierwszej połowy Dani Ramirez nagle osunął się na ziemię.

Dramatyczne sceny w Copa America. Sędzia nagle upadł i już nie wrócił

Reprezentacja Kanady pokonała 1:0 Peru w drugim meczu na Copa America. W pierwszej połowie tego starcia doszło do bardzo niepokojących wydarzeń z udziałem sędziego liniowego. W pewnym

100 minuta - video w cda.pl

padł na murawę DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 da Węgrom AWANS?! Niemcy LEDWO zremisowali! 1080p < 1 > Włącz dostęp do 15043 filmów i seriali premium. Dołącz do CDA Premium. 30-dniowy dostęp już od 23,99 zł (od 80 groszy za dzień)

Sędzia upadł na murawę. Dramatyczne sceny [WIDEO] - Goal.pl

Podczas meczu Peru - Kanada na Copa America doszło do niepokojącego zdarzenia. W 50. minucie meczu sędzia liniowy upadł na murawę. Trwa turniej Copa America tym razem odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Pora roku oznacza, że niektóre mecze są rozgrywane w naprawdę trudnych warunkach

The Sound Of Silence New Euro & Dance Remix by Piotr Zylbert Disturbed

DRAMATYCZNE sceny na EURO! GOL w 100 minucie da Węgrom AWANS?! Niemcy LEDWO na remis ... SKLEP ŻABKA ZROBIŁ MI NIESPODZIANKĘ UZUPEŁNIANIE ALBUMU NAKLEJEK EURO 2024. Misja Euro 11 Kim na Francję? Niemcy tracą punkty, Chorwaci z Włochami o awans. EURO 2024: SZKOCJA WĘGRY, DRAMATYCZNE ZDERZENIE I GOL W 100. MINUCIE | SKRÓT MECZU. EURO

Dramatyczne sceny w lidze norweskiej. Zawodnik padł na murawę, trzeba

Dramatyczne sceny w lidze norweskiej. Zawodnik padł na murawę, trzeba było go reanimować Piłka nożna - Sport.pl ... Dramatyczne sceny w norweskiej 2. lidze ... Wielkie kłopoty na Euro 2024