Cześć! Nazywam się Mateusz. Trafiłeś na kanał poświęcony pił

08:19
Toni Kross ZAKOŃCZYŁ karierę... Marek Papszun WRÓCIŁ do Rakowa! Jakub Moder STRACIŁ prawo jazdy!
08:47
Arek Milik z GOLEM ŻYCIA… 6 goli w meczu Juventusu! OFICJALNIE Arne Slot TRENEREM Liverpoolu!
08:52
Manchester City MISTRZEM ANGLII! Guardiola ZNÓW to zrobił! CUDOWNE POŻEGNANIE Jurgena Kloppa!
10:59
Dlaczego Harry Kane ZNISZCZYŁ Bayern Monachium? Bayer NIEPOKONANY! Marco Reus zrobił prezent fanom!
09:55
Xavi WYRZUCONY z Barcelony, za słowa przed meczem? BAN dla Szymona Marciniaka! VAR zniknie z Anglii?
09:45
Pep Guardiola PADŁ jak to zobaczył… Bruno Fernandes UCIEKA z United! Marcin Bułka OSZUKANY!
09:12
GWIZDY i BUCZENIE... Kibice POŻEGNALI Kyliana Mbappe! Kibice Lecha przerwali mecz...
09:52
Luka Modric OPUSZCZA Real Madryt! Mbappe przejmie numer 10! Chelsea czekała na to blisko 6 lat!
11:37
OFICJALNIE! Kylian Mbappe OPUSZCZA PSG! Cristiano Ronaldo PIŁKARZEM Bayeru Leverkusen?!
09:07
BAYER w finale LE... to już 49 raz, ZNÓW po golu w 97 minucie! Lechia BEZ LICENCJI na EKSTRAKLASĘ!
08:44
Barcelona pomogła… Real Madryt MISTRZEM HISZPANII! Cristiano Ronaldo z HATTRICKIEM! 4 GOLE Haalanda!
10:17
Angel Di Maria DOŁĄCZY do Interu Miami?! Marco Reus OPUSZCZA BVB! WISŁA KRAKÓW z PUCHAREM POLSKI!
08:10
BVB jedną nogą w finale Ligi Mistrzów! PSG POKONANE! Sancho CZAROWAŁ! Gracz BARCELONY w CZĘSTOCHOWIE
08:51
koledzy musieli go TRZYMAĆ... Salah POKŁÓCIŁ się z Jurgenem Kloppem! Polak w Manchesterze City!
09:20
oto NOWY TRENER Liverpoolu! Hiszpania WYKLUCZONA z EURO 2024?! Leroy Sane w FC Barcelonie?!
08:11
Xavi ZOSTAJE w FC Barcelonie do 2025 roku! LIVERPOOL przegrywa DERBY! 6 goli na Old Trafford!
08:26
Arek Milik BOHATEREM Juventusu! Chelsea ROZKLEPANA przez Arsenal! Inter MISTRZEM WŁOCH!
08:54
Guardiola TRENEREM Hiszpanii…? Znamy NASTĘPCĘ w Manchesterze City! Szczęsny ZAGRAŁ 5 dni po OPERACJI
08:54
Martinez ZNÓW pajacował... Matty Cash URATOWAŁ Aston Ville! Liverpool ODPADA!
09:51
Manchester City ODPADA z LM! Bramkarz BOHATEREM Realu Madryt! Ronaldo WYGRAŁ w SĄDZIE z Juventusem!
08:11
PSG i BVB w PÓŁFINALE! Kibice FC Barcelony ZAATAKOWALI własnych piłkarzy… Sprzeczka o RZUT KARNY!
10:06
Bayer Leverkusen mistrzem Niemiec! KIBICE NIE WYTRZYMALI! Mecz AS Romy ZAWIESZONY! PIĘKNY gol Felixa
09:02
koniec BANA Rosji… Mają zagrać z Brazylią! Fabiański ZROBIŁ co mógł! Milik i Szczęsny ZOSTANĄ w JUVE
08:20
Ronaldinho na meczu BYŁYCH klubów! Słabiutki Mbappe przegrywa z Barceloną! (PSG, BVB, Liga Mistrzów)
09:46
Saka się ośmieszył... NUREK ROKU! Szalony mecz Realu! (Arsenal, Bayern, Manchester, Liga Mistrzów)
09:32
DRAMAT Bayernu! Za 3 pkt Bayer Leverkusen MISTRZEM NIEMIEC! Di Maria ZACHOWAŁ się FATALNIE!
09:53
Co za KIKS… Enzo Fernandez WYZYWAŁ rywala po golu… Arek MILIK na SPRZEDAŻ! Opuści Juventus?
08:08
8 do 0... Cristiano Ronaldo DWA razy z WOLNEGO! Śmigłowiec na murawie… Neymar WRÓCI do Santosu
09:31
Mbappe ma już chyba dość… LEWANDOWSKI ZAWIESZONY za ZACHOWANIE, będzie KARA?! Bayern PRZEGRYWA!
08:38
Vinicius PROWOKUJE rywali, a WCZEŚNIEJ PŁACZE… Ile KASY za AWANS?! Gdzie Polacy ZAMIESZKAJĄ na EURO?
09:16
JEDZIEMY NA EURO 2024! Wojciech Szczęsny BOHATEREM! Sędzia nam darował… Jakub Kiwior PRZESADZIŁ
08:14
GOL w 6 sekundzie… Najszybszy GOL w HISTORII! Anglia PRZEGRYWA z Brazylią! Gol piłkarza Realu Madryt
10:01
CÓRKA wyprowadziła LEWANDOWSKIEGO! Estonia POKONANA! Polska vs Walia w finale baraży do EURO 2024!
09:06
Paulo Sousa WRACA do GRY! Probierz ZASKOCZY Estonię? Leo Messi, Haaland, Courtois KONTUZJOWANI!
09:32
Kolega RONALDO dostał w głowę… GOL w 100 minucie! Harry Kane ZDERZYŁ się ze słupkiem!
09:48
CHWYCIŁ rywala między nogami... XD Sędzia nic... Atletico z AWANSEM! Marcin BUŁKA dostał w NOS!
08:36
121 sekund i dwa gole... FC Barcelona ELIMINUJE Napoli z Ligi Mistrzów! Ronaldo ZALICZYŁ PUDŁO ŻYCIA
08:36
STRACIŁ ZĘBY po tym kopniaku... Bayern ZDEMOLOWAŁ! Cudowna bramka Yamala! Lewandowski NA ŁAWCE!
08:40
POWAŻNY błąd Kamila Grabary! Manchester City z awansem! Vinicius NIE WYTRZYMAŁ! Sędzia uratował Real
09:05
Manuel Neuer REKORDZISTĄ Ligi Mistrzów! Bayern i PSG z AWANSEM! McDonald’s SPONSOREM Ligue 1!
11:01
Real Madryt OSZUKANY przez sędziego! Pedri i De Jong KONTUZJOWANY! PROBLEMY FC Barcelony!
10:43
Kylian Mbappe UCIEKŁ na trybuny… WIDZEW chce POWTÓRKI MECZU! Lewandowski PIŁKARZEM miesiąca La Ligi
10:59
Cristiano Ronaldo ZAWIESZONY… on serio to powiedział XD rywal DUSIŁ Bruno! Sędzia NIE ZAREAGOWAŁ!
08:44
Leo Messi RATUJE Inter Miami w doliczonym czasie! Joachim Low WRACA do trenowania! Everton WYGRAŁ
13:34
Ronaldo już kompletnie odbiło… zrobił to po meczu! Liverpool ZDOBYWCĄ Pucharu Ligi Angielskiej!
09:17
33 razy z rzędu… BAYER bije REKORD Bayernu! WTOPA BRAMKARZA! Awans LEGI w rankingu UEFA!
09:40
PASKUDNE zachowanie Leo Messiego…? Legia ODPADA, kibice ZASKOCZYLI UEFA! Będzie NOWE Old Trafford?!
09:19
TO KONIEC... Thomas Tuchel OPUSZCZA Bayern! Lewandowski ZAWODNIKIEM meczu z Napoli w Lidze Mistrzów
09:13
Kylian Mbappe PODPISAŁ umowę z Realem Madryt? Lewandowski URATOWAŁ FC Barcelonę! Kontuzja Diogo Joty
10:49
Kylian Mbappe ZREZYGNOWAŁ z 80 mln €! Marcin Bułka WŚCIEKŁY na SĘDZIEGO! Messi zagrał z byłym klubem
09:08
5 goli… Szalony mecz Legii z Molde! Mbappe POINFORMOWAŁ, że OPUSZCZA PSG! Mourinho znów trenerem...
11:46
Bayern bez celnego STRZAŁU w Lidze Mistrzów... Lazio górą! Mbappe z 44 golem w LM! Gol ŁOKCIEM!
08:20
kibice UCIEKALI ze stadionu… Arsenal ZDEMOLOWAŁ West Ham! Chiny WŚCIEKŁE na Messiego! Pudło Lewego!
10:22
maszyna Xabiego ZDEMOLOWAŁA Bayern Monachium! Real Madryt GROMI Girone! De Gea ZAKOŃCZY karierę!
09:40
Ronaldo przesadził… zrobił to po meczu! REKORD TRANSFEROWY Legii! Kibice BVB przerwali mecz!
09:03
Trener WYRZUCIŁ Benzeme z TRENINGU… nowa NIEBIESKA KARTKA… Co oznacza i jak zmieni piłkę nożną?
08:57
Mourinho ZDRADZONY przez piłkarzy AS Romy... Oddał PREZENT! Alonso obejmie Liverpool a Flick Barce!
10:17
233 mln € za Salaha… Liverpool DOSTAŁ OFERTĘ! Kibice WŚCIEKLI na Messiego! Chcą ZWROTU PIENIĘDZY!
09:56
to już pewne... Kylian Mbappe NOWYM numerem 7 w Realu Madryt! PIO PIO WRACA! Kolejne gole Piątka!
09:58
6:0... GOL z POŁOWY! Inter Miami OŚMIESZONE! Stracili 3 bramki w 12 minut! Leo Messi w SZOKU!